Szklarnia domowa – zielona uprawa

Pogoda panująca w naszym kraju nie sprzyja uprawie ogrodowej w tunelu foliowym czy szklarni. Dlatego proponujemy nowoczesną technologię, która przyszła do nas z Japonii. Świetnie sprawdza się w nawet najciemniejszych mieszkaniach, dzięki oświetleniu LED, imitującemu naturalne światło słoneczne, zapewnimy sobie ekologiczne i bezpieczne warzywa i zioła bez nadmiaru chemii i sztuczności. Jeśli chcesz poznać domową uprawę na miarę XXI wieku ten artykuł jest dla ciebie.

Green Farm nowoczesna uprawa hydroponiczna, jest stworzona tak aby zapewnić jej użytkownikowi, wysokiej jakości plony z domowej uprawy. W szklarence możemy uprawiać między innymi sałatę masłową, rukole, szpinak, bazylię i wiele innych. Produkt jest przeznaczony dla osób które, mieszkają w dużym mieście, nie mają czasu ani warunków na przy domową uprawę, cierpiących na nietolerancję pokarmową, posiadających małe dzieci, martwiących się o zdrowe odżywianie swojej rodziny, chcących gotować świeżo bez kupowania w hipermarkecie zwiędłych roślin, szukających sposobu na ożywienie i urozmaicenie swojego wnętrza domowego.

Co to hydroponika?

To uprawa na pożywce wodnej(mieszanina wody i nawozu), bezpieczna i trwała, zapewniająca naturalną domową uprawę bez ziemi i szkodliwych nawozów glebowych.

Wymiary szklarni to długość 544 mm, szerokość 262 mm, wysokość 305 mm, dzięki czemu możemy postawić ją bezpośrednio wszędzie, gdyż ma wymiary standardowego akwarium. Z czasem można dokupić kolejne moduły, aby stworzyć większą uprawę. Urządzenie może przebywać w temperaturze od 15 do 30°C, z daleka od klimatyzacji i wysokiej wilgotności. Zużywa przeciętnie 30W energii, w ciągu normalnego dnia użytkowania, dzięki czemu jest świetnym i ekonomicznym produktem. Poza uprawą bezpośredniego sadzenia nasion w gąbeczkach, można wstawić do środka doniczki z sadzonkami, aby rośliny miały odpowiedni mikroklimat wystarczy wybrać odpowiedni tryb i nacisnąć jeden przycisk. Jedyne o czym trzeba pamiętać to dolewanie wody, aby rośliny miały odpowiedni jej poziom, reszta czyli wzrost i rozwój jest już zapewniony przez szklarnię.

Co zrobić jeśli nasze roślinny źle rosną i chorują?

To na pewno wina nasion, które nie zostały odpowiednio zabezpieczone. Jeśli rośliny są porażone i mają plamy na liściach należy usunąć pojedyncze okazy razem z gąbką i zatkać miejsce odpowiednią zaślepką, jeśli cała uprawa źle roślinie i jest poskręcana należy ja usunąć i wymyć urządzenie pozostawić do osuszenia, a następnie rozpocząć uprawę od nowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s